Jedni lubią spędzać czas nad wodą inni wolą góry. Są jeszcze tacy co lubią zaszyć się w domu i nic więcej nie potrzeba im do szczęścia. Bez względu na to gdzie i jak lubimy spędzać wakacje jedno je łączy: każdy ich wyczekuje. Wakacje kojarzą się z beztroską, ciepłem, to czas spędzony na polu z przyjaciółmi, wolny od szkoły. Dla rodziców to dylemat co zrobić z dziećmi, bo szkoła nie zapewnia opieki w czasie wakacji. Czas spędzony w górach wiąże się z wędrówkami i długimi spacerami. Nad wodą możemy pływać, surfować, pływać na łódce. Wydaje się, że jest więcej opcji.
Nie każdy jednak lubi wodę, nie każdy też docenia uroki gór i lasów. Ważne jest, że w Polsce mamy jedno i drugie. Mamy więc wybór i to jest najważniejsze! Zarówno w górach, jak i nad wodą można jeździć na rowerze, więc miłośnicy jednośladów mają największy wybór. Jazda po terenach górskich wymaga większej kondycji, jednak nie wymaga byśmy pokonywali długów dystansów. Wakacje rządzą się swoimi prawami: robimy to na co mamy ochotę.

Wakacje to cudowny czas. Każdy z nas z niecierpliwością czeka by choć na chwile oderwać się od pracy, móc odpocząć i inaczej spędzić czas niż na co dzień. Wakacje nad Warmii i Mazurach to ciekawa propozycja. Dużo zieleni, daleko od wielkich miast pomaga zregenerować siły. To miejsce, gdzie w ciszy i skupieni można poczytać i dokończyć książkę ulubionego pisarza. Jednak jeśli ktoś myśli, ze Warmia i Mazury to miejsce wyłącznie dla leniuchów, to jest w błędzie.
Oprócz spacerów i leżenia na leżaku, można aktywnie spędzać czas. Rejs  łódką czy wodolotem to ciekawa i interesująca alternatywa. Pod okiem doświadczonych instruktorów możemy spróbować nowych zajęć. Dzięki wodolotowi nasze wakacje mogą być niezapomniane. Nikt inny nie wrzuci na Facebook'a zdjęcia na wodolocie. Jedyna niewiadomą jest pogoda.
Polski klimat sprawia, że nikt nie da nam gwarancji, że będzie świeciło słońce i nie będzie padał deszcz.

Jednak jeśli nie jestem fanem morza ani gór, zapraszamy do Łodzi, jeśli zajrzysz do poprzednich wpisów zobaczysz jakie atrakcje czekają na Ciebie w tym pięknym miejscu. Z nami nie będziesz się nudzić, zapraszamy!

Related Posts